Design MöblerInred ute
1217039

FÅTÖLJ, Korgmakare Larsson, Stockholm, 1900-talets mitt.

Fåtölj, korgmakare larsson, stockholm, 1900-talets mitt.

Rotting. Med sittdyna i textil. Sitthöjd ca 34 cm.

Sltiage. Smärre torrsprickor/skador..

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK