Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Övrigt
1222757
Poul Cadovius
(1911-2011)
Poul cadovius, "butterfly" hyllor, 9 st., danmark 1950-60-tal.

POUL CADOVIUS, "Butterfly" hyllor, 9 st., Danmark 1950-60-tal.

Lackerad plåt, röd, vit, turkos, gul och svart, längd 30 cm, höjd 30 cm, djup ca 18 cm.

Smärre slitage och skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C11
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

21 timmar 58 minuter
13 500
1 250
1 401
Utropspris
6 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 14 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (37 bud)
30 mar 12:19
13 500 SEK
30 mar 12:19
13 000 SEK
30 mar 10:17
12 600 SEK
30 mar 10:17
12 100 SEK
29 mar 23:38
11 100 SEK