Konst Grafik
1227444
Peter Dahl
(1934-2019)
Peter dahl, färglitografi, signerad, 16/210.

PETER DAHL, färglitografi, signerad, 16/210.

Figurer. P. 60 x 88 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK