Möbler Bord
1233173
SKRIVBORD, 1800-talets första hälft.
Skrivbord, 1800-talets första hälft.

Svärtad skiva. Två lådor med draghandtag av mässing. Längd 95, bredd 53, höjd 70 cm.

Senare målning. Senare beslag. Skador. Lagningar.

Utropspris
2 500 SEK