Möbler Bord
1233554
SALONGSBORD, sengustaviansk stil, 1800-talets slut.
Salongsbord, sengustaviansk stil, 1800-talets slut.

Ovalt bord fanerat med mahogny. Intarsia dekor. Låda i sargen. Kopplade ben. Längd 73, bredd 55, höjd 78 cm. Nyckel finns.

Lagningar. Kompletterad. Omarbetad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H135

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
142
155
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
29 maj 15:47
1 500 SEK
29 maj 15:43
1 200 SEK
29 maj 15:42
1 000 SEK
24 maj 22:04
800 SEK