1235188
Chanel
(Frankrike, Född 1910)
Chanel, portfölj.
Chanel, portfölj.
Chanel, portfölj.
Chanel, portfölj.
Chanel, portfölj.
Chanel, portfölj.
Chanel, portfölj.

CHANEL, Portfölj.

Svart quiltat läder med guldfärgade metalldetaljer. Lås med tryckknapp märkt "CHANEL". Utvändigt ett fack, invändigt en ficka med dragkedja samt fem mindre fack. Märkt "CHANEL MADE IN ITALY" samt numrerad. Mått, exkl bärhandtag, ca 38 x 29 x 6 cm.

Slitage. Låset repat Nyckel saknas.

Utropspris
900 EUR