Tempera på pannå. Dekor av vitmetall. Etikett a tergo Bo Wildenstam, Atelje. 50 x 41 cm.
Slitage. Renoverad. Kompletterad. Senare dekor. Skador. Avslag. Färgbortfall. Maskstungen.