Möbler Bord
1239717
BYRÅ med bordsskiva, 1800-talets första hälft.
ByrÅ med bordsskiva, 1800-talets första hälft.

Målad byrå med fyra lådor. Bordskiva med två slag och enkla grindar. Bredd 95, djup 58, höjd 76, total length 204 cm.

Åldersrelaterat slitage. Synliga skarvar. Nyckel saknas.

Slutpris
2 000
192
218
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
29 jun 21:27
2 000 SEK
25 jun 23:16
1 200 SEK