Design Möbler
1242248
Carl Malmsten
(Sverige, 1888-1972)
Carl malmsten, matgrupp 7 delar, "herrgården", bodafors och Åfors möbelfabrik.

CARL MALMSTEN, matgrupp 7 delar, "Herrgården", Bodafors och Åfors Möbelfabrik.

Fanerat med teak. Matbord samt sex stolar. Stolar med textilklädsel, sitthöjd 45 cm Bordets längd 139, djup 100, höjd 75 cm. Två iläggsskivor á 55 cm.

Ställvis slitage. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N1
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
12 000
1 146
1 288
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
4 jul 22:02
12 000 SEK
4 jul 22:02
11 600 SEK
4 jul 22:00
11 500 SEK
4 jul 21:59
11 000 SEK
4 jul 21:58
10 500 SEK