Konst Grafik
1243225
Yrjö Edelmann
(Sverige, 1941-2016)
YrjÖ edelmann, färglitografi, signerad 126/150.

YRJÖ EDELMANN, färglitografi, signerad 126/150.

"Golf club wrapped in pink". Bladstolek 122 x 89 cm.

Oramad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T100 - Visas på begäran
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

8 timmar 56 minuter
1 700
163
194
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
19 sep 23:02
1 700 SEK
18 sep 8:05
750 SEK
17 sep 20:12
700 SEK
17 sep 20:09
650 SEK
17 sep 11:01
600 SEK