ANYA SEBTON & EVA LIJA LÖWNEHIELM, soffbord "Grand palais" för Asplund 2000-tal

Fanerat med vitlaserad ek, rund skiva på räfflad bas, diameter 92, höjd 37 cm

Bruksslitage. Repor. Kant med stötskada

Utropspris
5 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13