Konst Grafik
1245231
Joel Shapiro
(USA, Född 1941)
Joel shapiro,  träsnitt, 1987, signerad med blyerts och numrerad ap v/xii.

JOEL SHAPIRO, träsnitt, 1987, signerad med blyerts och numrerad AP V/XII

"Untitled". Bladstorlek 37 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram. Hela bladet synligt. Monteringen har gått igenom bladet och är synligt längs kanterna.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T23
Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal (Föräldraledig)
+46 (0)739 96 74 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
97
115
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
3 aug 12:03
1 000 SEK
3 aug 12:02
500 SEK
1 aug 22:47
350 SEK
30 jul 23:07
300 SEK