1245594
Patrik af Forselles, hängsmycke 18K vitguld med diamanter
Patrik af forselles, hängsmycke 18k vitguld med diamanter.

mittstenen gammalslipad diamant ca 1.25 ct, med skada. Hänge stämplad PAF, Stockholm 2006, mått ca 15 x 13 mm. Längd kedja ca 59 cm. Vikt 9 gram.

Bruksslitage. Skada

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

20 570
1 996
2 363
Utropspris
32 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
7 aug 15:10
20 570 SEK
7 aug 10:45
16 500 SEK
7 aug 5:03
10 000 SEK
6 aug 23:07
9 000 SEK
6 aug 20:49
7 000 SEK