Konst Grafik
1247431
Madeleine Pyk
(Sverige, Född 1934)
Madeleine pyk, färglitografi, signerad, numrerad 1346/5000.

MADELEINE PYK, färglitografi, signerad, numrerad 1346/5000.

"I Ateljén"
Bildyta 56 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram. Obetydliga fläckar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK