1249546
Ingegerd Silow
(Sverige, 1916-2005)
Ingegerd silow, matta, rölakan, sign is, ca 236 x 170 cm, 1900-talets andra hälft.

INGEGERD SILOW, matta, Rölakan, sign IS, ca 236 x 170 cm, 1900-talets andra hälft.

Gul- och beigemelerad med geometriska mönster.

Avklippta fransar. Slitage. Smärre smuts.

Placering: Golv Visning, Plan 2
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 400
330
393
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
2 aug 19:17
3 400 SEK
2 aug 19:16
3 200 SEK
2 aug 19:15
3 000 SEK
2 aug 19:15
3 000 SEK
2 aug 19:15
2 700 SEK