Möbler Bord
1249650
SOFFBORD 1900-talets mitt
Soffbord 1900-talets mitt.
Soffbord 1900-talets mitt.
Soffbord 1900-talets mitt.

Rund skiva av opolerad marmor, ställ av gulmetall, diameter 88, höjd 44 cm

Bruksslitage. Repor. Nagg. Smärre slitage. Ej ursprunglig skiva

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
3 005
292
345
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
2 aug 19:16
3 005 SEK
2 aug 19:16
3 000 SEK
1 aug 19:35
2 700 SEK
1 aug 19:35
2 500 SEK
28 jul 20:14
2 400 SEK