Möbler Bord
1249745
SOFFBORD, 1930-/1940-tal
Soffbord, 1930-/1940-tal.
Soffbord, 1930-/1940-tal.
Soffbord, 1930-/1940-tal.
Soffbord, 1930-/1940-tal.

Mörkbetsad ek. Längd 120. Bredd 70. Höjd 65 cm.

Smärre slitage. Märken. Fläckar.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
1 800
175
207
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
3 aug 16:22
1 800 SEK
2 aug 21:47
1 600 SEK
29 jul 14:38
800 SEK
29 jul 13:12
700 SEK