Konst Grafik
1249902
Peter Dahl
(Sverige, 1934-2019)
Peter dahl, färglitografi, signerad och numrerad ea.

PETER DAHL, färglitografi, signerad och numrerad EA.

Dans. Bladstorlek 76 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
2 200
213
253
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
5 aug 18:00
2 200 SEK
5 aug 17:59
2 000 SEK
5 aug 17:59
2 000 SEK
2 aug 21:16
1 800 SEK
30 jul 23:05
1 100 SEK