Möbler Bord
1250414
BORD, gustaviansk stil, 1900-talets början.
Bord, gustaviansk stil, 1900-talets början.

Fanerat med mahogny. Oval form. Dekor med tapppar, fleuronger och lister i mässing. Låda i sargen. Längd 53 cm, bredd 38 cm, höjd 78 cm. Nyckel finns.

Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H146
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 5 timmar
1 700
165
196
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
2 aug 22:17
1 700 SEK
1 aug 10:38
1 600 SEK
31 jul 19:26
1 500 SEK
31 jul 9:15
1 200 SEK
30 jul 21:29
1 000 SEK