1254242
Champagnekylare, Pol Roger, Argit Par's, Frankrike 1920-tal.
Champagnekylare, pol roger, argit par's, frankrike 1920-tal.

Mässing. Höjd 20 cm. Totalbredd 23 cm. Bär tillverkarens stämpel.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Bucklor.

Utropspris
250 EUR