Möbler Bord
1255250
BORD, 1900-talets första hälft.
Bord, 1900-talets första hälft.

Stomme i trä. Oval skiva. Längd 129 cm. Bredd 90 cm. höjd 79 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK