Belysning Vägglampor
1260123
YTTERBELYSNING, Bankeryd Westal 3+1, 1960-70-tal.
Ytterbelysning, bankeryd westal 3+1, 1960-70-tal.

Ram i koppar, 3 st med gult glas en med klarglas. 35x35 cm. Höjd 10 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
2 500 SEK