Mulberry, "Henry Overnight" Laptop väska med klädförvaring
Svart nylon med detaljer i svart läder. Beslag av mässing. Avtagbar axelrem. Två ytterfack. Två större fack med flera mindre fack samt lös pochette invändigt. Märkt "Mulberry" samt numrerad plakett. Ca 42 x 34 x 14 cm.
Smärre slitage.