Mörkbetsat trä, svängd form, front med två lådor samt skåp, längd 170, bredd ca 65, höjd 77 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor. Märken. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10