Uppsvängt listkrön. Dörrpar med bakomliggande hylla. blomsterdekor. Längd 68 cm. Djup 28 cm. Höjd 77 cm. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Torrsprickor. Maskstungen.