Fanerat med mahogny. Ställbara speglar. Fyra lådor. Glasskiva. Bredd 84 cm, djup 41 cm, höjd 74 cm (total höjd 120 cm.
Stol medföljer, sitthöjd ca 45 cm.
Åldersrelaterat slitage. Nagg. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.