1271559
Louis Vuitton
(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, väska, "berri mm" samt axelrem "animal mng camel".

Louis Vuitton, väska, "Berri MM" samt axelrem "Animal MNG Camel"

Monogramcanvas med detaljer i vachettaläder. Mässingsfärgade beslag. Axelrem samt avtagbar axelrem i monogramcanvas samt rött läder. Fodrad i brun canvas. Tre innerfack. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Numrerad (2016). Nyckelhållare med monogram. Lås utan nyckel. Kvitto medföljer. 39 x 33 x 12 cm.

Ställvis slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
7 000 SEK