Louis Vuitton, väska, "Berri MM" samt axelrem "Animal MNG Camel"
Monogramcanvas med detaljer i vachettaläder. Mässingsfärgade beslag. Axelrem samt avtagbar axelrem i monogramcanvas samt rött läder. Fodrad i brun canvas. Tre innerfack. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Numrerad (2016). Nyckelhållare med monogram. Lås utan nyckel. Kvitto medföljer. 39 x 33 x 12 cm.
Ställvis slitage.