1273303
Chanel
(Frankrike, Född 1910)
Chanel, väska, "flap bag", 1989-91.

Chanel, väska, "Flap Bag", 1989-91.

Svart, quiltat skinn med spänne i form av CC-logo i gulmetall. Axelremskedja av gulmetall. Fodrad. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "CHANEL MADE IN FRANCE" och numrerad. 23.5 x 14 x 7 cm.
Dustbag medföljer.

Slitage. Hårt slitage på hörn.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
15 000 SEK