Medalj, Försäkringsbolaget Allmänna Brand af 1842, 18K guld.

Daterad 1942. Diameter ca 3,5 cn. Totalvikt 36 gram. I anpassat etui.

Slitage. Gravyr.

Utropspris
12 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13