Möbler Bord
1279221
Soffbord, Bodafors möbelfabrik, 1900-talets mitt.
Soffbord, bodafors möbelfabrik, 1900-talets mitt.

Skiva av glas. Fanerad med alm. Ben av björk. Längd 110 cm, bredd 58 cm, höjd 57 cm.

Smärre slitage. Märken. Smärre fläckar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK