Spelbord fanerad med bland annat valnöt och alm. Utfällbar skiva. Skivan med försänkningar för spelmarker och ljus. Längd 43-86, bredd 88, höjd 71,5-74,5 cm.
Skador, slitage, lagningar och kompletteringar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.