Möbler Bord
1284227

SKÄNK, Åmells möbler, 1990-tal.

Skänk, åmells möbler, 1990-tal.

Målad. Överdel med tråg. 2 st lådor samt ett par dörrar med bakomliggande hyllplan. Beslag av mässing. Nyckel finns. Plakettmärkt. Bredd 143 cm, djup 43 cm, höjd 100 cm. Nyckel finns.
(Två konsoler medföljer)

Åldersrelaterat slitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK