1284323

Gucci

(Italien, Född 1921)
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.

Gucci, väska

Beige/brun monogramcanvas med bruna skinndetaljer. Ställbar axelrem. Tre ytterfack. Invändigt textilfodrad pennfack samt ett fack med dragkedja. Märkt "GUCCI made in italy" samt numrerad. Dustbag. Ca 40 x 32 x 10 cm.

Smärre slitage. Märken.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK