Konst Grafik
1289866

Yrjö Edelmann

(Sverige, 1941-2016)
Yrjö edelmann, litografi, signerad och numrerad 860/1500.

Yrjö Edelmann, litografi, signerad och numrerad 860/1500.

"Stringed blue ocean". Bildstorlek ca 50 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram. Dåligt monterad i ram.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK