Konst Grafik
1299602

Isaac Grünewald

(Sverige, 1889-1946)
Isaac grünewald, färglitografi, signerad 191/200.

Isaac Grünewald, färglitografi, signerad 191/200.

Skördetid. P. 87 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad, något blekt.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK