1301720

Bottega Veneta, väska

Bottega veneta, väska.
Bottega veneta, väska.
Bottega veneta, väska.

Svart vävt intrecciato skinn. Hobomodell. Fodrad med mocka. Innerfack med dragkedja. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY". Bredd 45 cm, höjd 28 cm.

Slitage. Nötta kanter, ställvis skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V3
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
15 000
1 474
1 753
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (51 bud)
8
9 apr 14:58
15 000 SEK
9 apr 14:58
14 500 SEK
8
9 apr 14:57
14 000 SEK
9 apr 14:57
13 500 SEK
8
9 apr 14:56
13 000 SEK