1303606

Tamburmajor/Klädhängare 1900-talets senare del

Tamburmajor/klädhängare 1900-talets senare del.

Mässing, snurrbar topp, höjd ca 170 cm

Bruksslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK