Stefan Bagge, soffbord, "Air", Bagge Design Ab, 2000-tal.

Soffbord av vitmålad ek med bordben av borstat stål. Med en trycklåda. Längd 135, bredd 70, höjd 35 cm.

Ytterst smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71