1304059

Matlåda, fem delad, lackerad. Sydostasien, 1800-tal.

Matlåda, fem delad, lackerad. sydostasien, 1800-tal.

Svart och rödlackerad. Höjd 49 cm.

Slitage, nötning, sprickor.

Slutpris
1 800
177
215
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
3 maj 9:53
1 800 SEK
3 maj 9:52
1 750 SEK
3 maj 9:52
1 500 SEK
3 maj 9:51
1 200 SEK
3 maj 9:51
900 SEK