Annie Leibovitz, fotobok, "Sumo". Taschen, 2014. Signerad.
Collectors edition. Nummer 7144/10 000. New York City 2014. Hardcover. 476 sidor. Bokens mått ca 70 x 52 x 9 cm. Ställ formgivet av Marc Newson, höjd ca 100 cm.
Slitage.