Konst Grafik
1310281

Ola Billgren

(Sverige, 1940-2001)
Ola billgren, färglitografi, 1983, signerad 184/200.

Ola Billgren, färglitografi, 1983, signerad 184/200.

Utan titel. P. 35 x 47,5 cm.

Ej examinerad ur ram, något gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK