Golvlampa och taklampa Ateljé Lyktan, "Anna", 1900-talets andra hälft

Golvlampa stomme mässing, höjd ca 135 cm, taklampa krom diameter ca 52 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK