Konst Grafik
1318242

Yrjö Edelmann

(Sverige, 1941-2016)
Yrjö edelmann, färglitografi, 1990, stämpelsignerad ea 18/20.

Yrjö Edelmann, färglitografi, 1990, stämpelsignerad EA 18/20.

"Paper objects with passepartout". Bladstorlek 83 x 62 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
2 200
217
262
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
5 maj 13:00
2 200 SEK
3 maj 12:26
2 000 SEK