Tenn. Kvadratisk fot på kulfötter, uppåt avsmalnande stam. Lösa ljusmanschetter. Höjd ca 30 cm.
En kulfot saknas. Märken. Repor. Fläckar. Lagningar på fötterna.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10