1321301

Petter Höijer, ljusstakar, ett par, 1800-talets början.

Petter höijer, ljusstakar, ett par, 1800-talets början.

Tenn. Kvadratisk fot på kulfötter, uppåt avsmalnande stam. Lösa ljusmanschetter. Höjd ca 30 cm.

En kulfot saknas. Märken. Repor. Fläckar. Lagningar på fötterna.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
4 000 SEK