Möbler Bord
1322946

Matbord, 1900-talets andra hälft.

Underrede i travertin, krom, glasskiva fasettslipad, 120x210 cm, höjd 74 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK