Anders Österlin, mapp med 6 färglitografier, signerade och numrerade 72/100.
"Anders Österlin 6 litografier", bladstol 38 x 30 cm
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK