Konst Grafik
1323206

Anders Österlin

(Sverige, 1926-2011)
Anders österlin, mapp med 6 färglitografier, signerade och numrerade 72/100.

Anders Österlin, mapp med 6 färglitografier, signerade och numrerade 72/100.

"Anders Österlin 6 litografier", bladstol 38 x 30 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK