Möbler Bord
1323550

Sängbord ett par Art Deco 1900-talets första hälft

Sängbord ett par art deco 1900-talets första hälft.

Valnöt, front med dörr samt låda, 37x33x98 cm

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken. Fanerskador.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK