Konst Grafik
1330183

Lennart Nyström

(Sverige, Född 1944)
Lennart nyström, färglitografi, signerad och numrerad 68/175.

Lennart Nyström, färglitografi, signerad och numrerad 68/175.

Komposition, oramad, bladmått 60x85 cm.

Smärre slitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK