Massiv ek, central skiva av grön marmor, utfällbara klaffar, höjd 74 cm, 145x145 cm, med klaffarna utfällda: 225x225 cm
Bruksslitage. Repor. Märken. Färgbortfall på sockel
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10