Bulgari, smyckesset 2 delar, ring och armring B.zero1. 18K guld, stål samt svart keramik
Armring Numrerad A56AZ1. Innerdiameter ca 6,5 cm. Vikt 21 gram. Ring numrerad CAXRK4. Ringstorlek 19,5/61. Vikt 11 gram. Certifikat och etuier Bulgari.
Bruksslitage.